Zajímavé projekty

Kouč, trenér a motivátorKoučem ve vzdělávací a poradenské společnosti

V roce 1997 jsem společně se zkušeným lektorem Ing. Tomášem Smrčkou založil tuto společnost, která se zaměřuje na rozvoj obchodu, managementu a osobního rozvoje. Od jejího založení zde působím jako obchodní ředitel a business development manažer. Jsem aktivním koučem, motivátorem a trenérem kurzů pro manažery, obchodníky a zaměstnance firem a organizací. Obchod, tvůrčí činnost a výzvy jsou pro mě motorem. To, co učím druhé, chci sám žít a být příkladem pro ostatní.

 

Asociace profesionálních obchodníkůPrezidentem Asociace profesionálních obchodníků

Založení Asociace profesionálních obchodníků vyprovokovala moje dlouhodobá potřeba vytvořit platformu pro komunikaci, sdílení a rozvoj obchodníků v České a Slovenské republice. Hlavním záměrem byla snaha podpořit dobré jméno obchodníků, vytvořit podnětné principy profesionálního obchodování a inspirovat obchodníky k osobní zodpovědnosti za vlastní přístup k zákazníkům. Asociace si také klade za cíl sdružovat obchodníky, manažery,  zástupce marketingu, ale i trenéry, specialisty a další odborníky v byznysu, kteří tyto hodnoty chtějí společně sdílet a rozvíjet.

 

Ubytování PavlovArchitektem pro radost

Mým dlouhodobým snem, spojeným s mým koníčkem a láskou k vínu, bylo vytvoření centra pro rozvoj byznysu pro vinaře, obchodníky s vínem, zaměstnance a podnikatele v cestovním ruchu a gastronomii. Po mnoha letech, kdy jsem pracoval jako architekt, jsem měl možnost si sám navrhnout a zrealizovat Residenci a školící centrum v Pavlově u Dolních Věstonic. V tomto centru realizujeme školení, workshopy a firemní tréninky pro mnoho firem a organizací. Sám jsem absolvoval roční sommeliérský kurz ve Valticích, abych se více přiblížil této cílové skupině a naučil se rozumět vínu a gastronomii.

Ubytování MoravaPronájem sklípku a degustace MoravaPronájem učebny Morava